Visi trinkelių klojimo darbai

MB “Namukai“ kloja trinkelėmis privačius kiemus, įvažiavimus, automobilių stovėjimo aikšteles, šaligatvius, pėsčiųjų takus ir įmonių teritorijas.

» Trinkelių dangos įrengimas
» Pagrindų ruošimas
» Vejos bortelių montavimas
» Kelio bortų montavimas
» Laiptų betonavimas
» Laiptų įrengimas iš trinkelių
» Betonavimo darbai
» Trinkelių klijavimas
» Lietaus kanalizacijos įrengimas
» Drenažo nuvedimas
» Nuogrindos įrengimas

Trinkelių klojimas

Trinkelės vis dažniau yra naudojamos, įrengiant privačius kiemus, įvažiavimus, automobilių stovėjimo aikšteles, šaligatvius, pėsčiųjų takus ar įmonių teritorijas. Betono trinkelių klojimas nėra toks paprastas darbas, kaip gali pasirodyti. Būtinos specifinės žinios, įgūdžiai ir įrankiai. Tik investavus į profesionalų darbą, galima tikėtis, kad trinkelės tarnaus dešimtis metų, bus tvirtos ir ilgaamžės. O jų formų ir spalvų įvairovė leidžia išspręsti kiemo sutvarkymo klausimą ir suteikti estetinį patrauklumą teritorijos išorės dizainui. Trinkelės – ilgalaikis ir aplinkai draugiškas sprendimas, tad į jį verta investuoti.

Pagrindo įrengimas

Pagrindo paruošimas trinkelių aikštelei: nukasamas viršutinis žemių sluoksnis, sutankinamas gruntas. Jei gruntas drėgnas ar netvirtas, reiktų naudoti geotekstilės plėvelę. Dėmesio reikėtų skirti ir drenavimui. Pilamas smėlio, žvyro ir skaldos sluoksnis ir tankinamas. Trinkelių grindinį būtina įrėminti, per visą perimetrą įrengiant bortelius, kurie dedami ant betono. Nuo pastatų reikėtų padaryti nedidelį nuolydį. Išlyginamasis sluoksnis prieš trinkelių įrengimą: pilamas žvyro ir cemento mišinys arba akmens dulkės (atsijos) ir sutankinamas paviršius, tada galima kloti trinkeles, jas supjaustyti ir pritaikyti kampuose. Trinkelė dedama centimetru aukščiau nei borteliai, paliekant vietos paskutiniam sutankinimui. Tarpai užpildomi žvyro ir cemento mišiniu, smėliu arba akmens miltais. Po tarpų užpildymo reikia pašalinti likučius.

Pasitaikančios trinkelių klojimo klaidos

» Per mažai nuimamas viršutinis sluoksnis
» Netinkamas pagrindo sluoksnių parinkimas,
» Netinkamas pagrindo medžiagų parinkimas
» Trinkelių aikštelė įrengiama per žemai
» Suformuojamas per mažas nuolydis
» Blogai sutankinamas gruntas
» Neįrengiamas drenažas
» Perimetras įrėminamas per plačiai, per siaurai ar per silpnai
» Pasirenkamos per žemos trinkelės
» Siūlės neužpidomos iki galo

Turite klausimų? Susisiekite!