Optimalus 28m2 namukas

Optimalūs namukai 28m2

Gaminame ir statome optimalius 28 m2 ploto modernaus ir praktiško dizaino namelius, atsižvelgdami į būtiniausias šių dienų statybų tendencijas. Patogus vidaus išplanavimas, įėjimai ir išėjimai iš abiejų pusių. Gamybai naudojame tik kokybiškas žinomų gamintojų medžiagas. Šiuos mobilius namelius gaminame savo patalpose ir pristatome į jūsų sklypą arba statome iškart jūsų sklype, pagal susitarimą ir pagal galimybes.

Mobilaus namuko išplanavimas

Namelis suprojektuotas taip, kad jo viduje tilptų: wc, dušas, spintelė su praustuvu, skalbimo mašina, virtuvės ir valgomojo baldai, komoda ar prieškambario spintelė, sofa-lova, tv-staliukas ar spintelė, kavos ar žurnalinis staliukas, miegamojo baldai, televizorius ir kiti jums reikalingi baldai, daiktai ir priedai. Papildomai galima įrengti antresolę.

Namuko gamybai naudojamos medžiagos

» Konstrukcinę impregnuotą statybinę medieną
» Cinkuotus sutvirtinimo elementus
» Vokiško profilio 16 kamerų langų ir durų rėmus
» 2-jų stiklų durų ir langų paketus
» Classic plieninę dangą su matiniu padengimu
» 10-20 cm apšiltinimo sluoksnį
» Bituminę mastiką papildomam dugno impregnavimui
» Degintas arba termo lauko dailylentes
» Konstrukcinius cinkuotus medvaržčius
» Armuotą difuzinę plėvelę
» Akmens-mineralinę vatą šilumos izoliacijai

Namuko išmatavimai ir kaina

» Namelio išorės matmenys: 8,85m x 3,8m x 3,8m
» Bendras vidaus plotas 27,9 m2
» Plotis 3,4m
» Aukštis 3,25m
» Vonios kambarys 4,1 m2 (3,4m x 1,2m)
» Svetainė 16,3 m2 (3,4m x 4,8m)
» Kambarys 7,5 m2 (2,2m x 3,4m)
» Kaina 17 900€ su PVM
» Pristatymas 600€ + 4€/1km su PVM
» Papildomas 5cm apšiltinimo sluoksnis 2 000€ su PVM
» Antresolė 500€ su PVM

Kilnojamo namuko vidaus apdaila ir komunikacijos

Namelio viduje naudojamas akmens-mineralinės vatos apšiltinimas: sienos – 10cm, grindys ir stogas – 15cm, viskas izoliuota garui nepralaidžia plėvele, paruoštas elektros paskirstymo skydelis, išvesti elektros laidai, sumontuota santechnika, grindys – OSB plokštės. Standartinių išmatavimų plastikiniai langai ir durys gali būti pakeisti į jūsų pasirinktus. Vidaus išplanavimas gali būti standartinis arba galime pakeisti pagal jūsų pageidavimą ir poreikius. Vidaus apdaila ir įrengimas: balintos dailylentės, kurios laikui bėgant negelsta arba gipso kartono plokštės. Baldų, klozeto, dušo, praustuvų, veidrodžių, rozečių, šviestuvų įrengimas, šildymas, kiti priedai ir įrengimai montuojami tik pagal kliento poreikius, pageidavimus ir galimybes. Papildomai galima įrengti antresolę.

Taip pat skaitykite: Standartinis namukas arba Sujungtas namukas

Namuko statyba, poliai ir terasa

Namuko gaminimo terminas prasideda nuo 2 mėnesių ir daugiau. Tai priklauso nuo jūsų pageidavimų ir užsakymų kiekio. Šiuos mobilius namelius gaminame savo patalpose ir pristatome į jūsų sklypą, arba statome iškart jūsų sklype, pagal susitarimą ir pagal galimybes.
Šio tipo namukai gali būti statomi ant polių arba ant kito gerai paruošto tvirto pagrindo. Jūs galite tai pasidaryti patys arba užsisakyti šią paslaugą pas mus: gręžtiniai betoniniai poliai, papildomai galime įrengti terasą – terasų pavyzdžiai ir atlikti vidaus apdailos darbus.

Turite klausimų? Susisiekite!