Karkasiniai namai

MB „Namukai“ padės apsispręsti, ar karkasinis namas tikrai tinkamas pasirinkimas.

Karkasinis namas vis labiau populiarėjantis pasirinkimas. Tokie projektai įgauna pagreitį ir Lietuvoje. Statybų rinka nuolat keičiasi ir tobulėja, tuo pačiu populiarėja ir karkasinių namų statyba.
Pasižymi greita statyba, energetiniu našumu, ekologiškumu, ilgaamžiškumu bei patraukliomis kainomis.
Karkasinis namas gali būti tiek gyvenamosios paskirties, pritaikytas visiems metų laikams, tiek skirtas vasaros atostogoms ar nuomai (be papildomo apšiltinimo ir šildymo sistemos).

Moduliniai namai

Karkasiniai moduliniai namai. Paruošti moduliai atvežami į paruoštą vietą ir sujungiami. Žmonės, norintys gyventi pastoviai, dažniausiai renkasi sujungtus modulinius namus , nes nori daugiau atskirų kambarių. Vasarojimui, nuomai ar laikinam gyvenimui galbūt pakaks ir vieno namo modulio. Šie karkasiniai namai gali būti tiek su pilna, tiek su daline apdaila. Tokie namai vertinami dėl termoizoliacinių savybių, tvarumo ir greitų statybos procesų.
Modulinių namų statyba ženkliai skiriasi nuo tradicinių projektų. Kad namas būtų sandarus, jis turi būti statomas kokybiškai viso statybos proceso metu, tam būtinos specifinės žinios ir įgūdžiai.
Jei jus domina moduliniai namai, susisiekite su mumis jau šiandien!

Suprantame, kad namo projekto planavimas nėra lengvas darbas ypač tiems, kurie tame neturi jokios patirties, todėl esame paruošę jums keletą projektų, kitaip tariant – VISKAS IŠ VIENŲ RANKŲ!

Taip pat skaitykite: vejos sėjimas

Turite klausimų? Susisiekite!