Profesionalus pastatų griovimas

Griovimo darbų gali prireikti daugeliu atvejų, nusprendus atnaujinti ar išplėsti patalpas, erdves ir teritorijas ar atsiradus statinio fiziniam ar moraliniam susidėvėjimui. Griovimo darbai – tai sudėtingas procesas, lydimas daugybės pavojų, todėl darbus organizuojame ir vykdome taip, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga.
MB „Namukai” griauna tiek pastatus, tiek atskiras namo konstrukcijas: stogus, sienas, perdangas, pamatus, požemines stovėjimo aikšteles. Demontuoja lubas, pertvaras, langus, duris, grindis, laiptus, visų tipų paviršius ir įvairius įrengimus.

Visi griovimo darbai

» Griovimo – ardymo darbai
» Išorės griovimo darbai
» Vidaus griovimo darbai
» Perdangų ir pamatų griovimas
» Gyvenamųjų pastatų griovimas
» Ūkinių pastatų griovimas
» Gamybinių pastatų griovimas
» Pramoninių pastatų griovimas
» Kitos paskirties pastatų griovimas

Griovimo darbai, statybinių atliekų išvežimas

Griauti tikrai nėra lengviau nei statyti. Bet kokie, net ir minimalūs, griovimo darbai reikalauja išmanymo ir žinių, ne mažiau nei statybų darbai. Demontavimo darbai gali būti atliekami rankiniu būdu arba su specialiąja technika, kai atliekami didelių apimčių darbai, kai reikalingas viso namo ar dalies pastato griovimas. Naudojama technika su kaltais ir griovimo žirklėmis.
Gerbiame aplinką ir tausojame gamtą, pasirūpiname atliekų po griovimo darbų utilizavimu. Statybinį laužą ir kitas statybines atliekas išvežame savivarčiais, teritoriją paliekame tvarkingą ir švarią.

Turite klausimų? Susisiekite!