Pavėsinių statyba ir gamyba

MB „Namukai“ stato įvairių išmatavimų, tipų, uždaras, atviras ar pusiau atviras, skirtingų atspalvių, karkasines pavėsines.

Jums tik reikia turėti savo svajonių pavėsinės viziją, o mes ją įgyvendinsime.
Papildomai galime įrengti elektros instaliaciją, paruošti pamatus, polius ar kitą tvirtą pagrindą pavėsinei.

Pavėsinių tipai ir formos

Uždaros pavėsinės primena sodo namelį, su sienomis, langais, ja naudotis galima ištisus metus. Įvedus elektrą ir pajungus šildymą, pavėsinė ne tik apsaugo nuo nepalankių orų, bet gali tarnauti ir kaip svečių kambarys.
Pusiau atviros pavėsinės turi ne tik stogą, bet vieną ar net tris sienas. Siena sėdint prie stalo, turėtų būti už nugaros, jei dvi, trys – įvertinkite, iš kurios pusės dažniausiai pučia vėjas, kurioje pusėje saulė kaitriausia. O gal norite, kad siena paslėptų sandėliuką, kitą sklypo dalį? Nebūtinai visos sienos turi būti vienodos. Idealus – pusiau atviros pavėsinės pavyzdys – prie namo prisišliejusi pavėsinė.

Atviros pavėsinės vienos populiariausių soduose ir sodybose. Įprastai jos nėra didelės, svarbu, kad tilptų stalas ir suolai aplink jį.
Stačiakampės pavėsinės tradicinės, visi kampai yra lygūs, paprastos karkasinės konstrukcijos. Dažniausiai statomos prie pastato ar prie sklypo ribos.
Apvalios pavėsinės daugiakampės, dažnai skiriasi kampų skaičiumi. Vis dažniau atkreipiamas dėmesys į šešiakampęs, aštuonkampęs pavėsines, nutolstant nuo įprastų kvadratinių pavėsinių.

Medinės pavėsinės

Medinės pavėsinės labiausiai artimos mūsų prigimčiai. Medis – tai natūraliai atsinaujinantis šaltinis. Medinė pavėsinė tiks prie bet kokio jūsų namo dizaino. Ji ne tik papuoš jūsų kiemą, bet ir taps tikra poilsio oaze šiltais vasaros vakarais, ar darganotais rudeniškais orais. Pavėsinėje galėsite pasimėgauti besileidžiančia saule, o gal atvirkščiai – pasitikti patekančią, maloniai gurkšnojant ryto kavą.

Taip pat skaitykite: terasos ir kaip parinkti vietą pavėsinei