Mediniai sandėliukai, malkynės, įrankių nameliai

Šiuo metu, mūsų statomi mediniai sandėliukai, įrankių nameliai ir malkinės yra ypatingai patraukliomis kainomis. Juos taip pat galima pritaikyti malkų, sodo technikos ir kitų kieme naudojamų daiktų sandėliavimui. Tokie sandėliukai užtikrina kur kas tvarkingesnę aplinką, o dėl žavaus dizaino lengvai įsilieja į bendrą aplinkos vaizdą.

Mūsų statomi sandėliukai skirtingų dydžių ir tipų, lengvai pritaikomi įvairiems jūsų poreikiams. Galime pasiūlyti tinkamų statinių net ir tuomet, jei galite jiems paskirti labai ribotą vietą.

Dažniausiai tokie nameliai yra pakankamai dideli, tad juose galima sutalpinti ne tik smulkesnius įrankius, bet ir kur kas didesnę sodo techniką. Čia tikrai tilps žoliapjovės, sodo traktoriukai, gyvatvorių žirklės ar bet kokie kiti jūsų naudojami daiktai. Pasirūpinę papildomomis lentynėlėmis, tokiame statinyje galėsite sandėliuoti įvairias smulkmenas ar įrankius, kurių neretai prireikia statybų ar remonto darbams. Kitaip tariant, čia galėsite sutalpinti viską, ką įprastai laikytumėte rūsyje ar garaže.

Teikiame visas medinių sandėliukų, malkinių, įrankių namelių ar priestatų statybos paslaugas.

Mediniai sandėliukai

Nusprendus surasti vietos tokiam statiniui savo kieme, reikėtų pagalvoti apie tai, kiek vietos kieme jam galite paskirti ir kokius daiktus viduje ketinate laikyti. Namelis įrankiams lengviai įsilieja į bendrą aplinką ir gali būti pritaikomas įvairiausių daiktų sandėliavimui. Dėl estetiškos išvaizdos ir kuriamo jaukumo ypač mėgstami mediniai nameliai – sandėliukai. Malkinės pasirenkamos pagal dydį, o jis varijuoja priklausomai nuo to, kiek malkų vienu metu reikia sandėliuoti. Šiuo atveju reikėtų pagalvoti, ko iš naujojo statinio tikitės, ir koks dizainas geriausiai įsilietų į bendrą aplinkos vaizdą. Mes taip pat statome garažus ir pastoges, kurių kaina turi įtakos galutiniam pasirinkimui. Ji priklauso nuo medžiagų ir konstrukcinių sprendimų. Jei norite įsitikinti, ar mūsų pastatytas statinys bus kokybiškas, paskaitykite kitų mūsų klientų rekomendacijas ir atsiliepimus.

Malkinės ir priestatai

Tai – pakankamai populiari šių statinių panaudojimo paskirtis. Šiam tikslui gali būti pasitelkiami specialūs nameliai – malkinės, kurios dažnu atveju turi tik stogą ir dvi šonines sienas. Taip užtikrinamas geras vėdinimas, o sklype tokia malkinė neužima daug vietos ir pernelyg neatkreipia dėmesio. Visgi malkas lygiai taip pat galite sandėliuoti ir įprastame namelyje.

Taip pat skaitykite: apleistų sklypų tvarkymas